صفحه اصلی » مطالب » اخبار
1396/06/07
0.0 (0)

در جلسه فرماندهی بسیج مجلس با رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر مقرر شد:

برگزاری کلاس‌های امداد و نجات در ۳سطح "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" در مجلس

سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه خبر داد: کلاس‌های امداد و نجات در سطوح مختلف "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" و بر اساس نیاز و درخواست توسط سازمان امداد و نجات در مجلس، کتابخانه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌گردد.

مسعود مهدیان سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بسیج قوه مقننه، با اشاره به جلسه فرماندهی بسیج مجلس شورای اسلامی با سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی گفت: این جلسه روز گذشته(دوشنبه6/6/96) در سازمان امداد و نجات هلال احمر برگزار گردید.

 وی افزود: هدف از برپایی این جلسه تعامل هرچه بیشتر مرکز بسیج با سازمان مذکور به منظور بهرمندی از امکانات آموزشی برای ارتقاء سطح آمادگی‌های نیروهای بسیج در سطح قوه مقننه بوده است.

سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه در ادامه تصریح کرد: بر این اساس مقرر شد پس از کسب آمادگی و هماهنگی‌های لازم، کلاس‌های امداد و نجات در سطوح مختلف "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" و بر اساس نیاز و درخواست توسط سازمان امداد و نجات در مجلس، کتابخانه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار گردیده و کلیه امکانات آموزشی از سوی سازمان مذکور ارائه گردد./

پایان پیام

 

نظرات کاربران

Parameter:453132!model&10470 -LayoutId:10470 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار