صفحه اصلی » مطالب » اخبار
1398/11/25
0.0 (0)

بیانیه پایانی چهارمین کنگره شهدای مدافع حرم و امنیت:

مبارزه با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی تا نابودی امپریالیسم جهانی ادامه دارد

رزمندگان جبهه مقاومت در بیانیه پایانی چهارمین کنگره شهدای مدافع حرم و امنیت تاکید کردند، آمریکا و متحدانش بدانند حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بسیج قوه مقننه، رزمندگان جبهه مقاومت در این کنگره با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: آمریکا و متحدانش در همه جهان بدانند که جهاد ما همچنان ادامه دارد و موشک دفاع و حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

 

هرگز مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

خدای بزرگ را با همه وجود سپاسگزاریم که به مجاهدت فداکارانه شهدای مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت برکت عطا فرمود و شجره خبیثه را به دست مدافعان حرم نابود کرد.

۱-  وحدت میان مسلمین و پایان دادن به نزاع‌های داخلی به وسیله تشخیص دشمن و نیز عبور از اختلافات و تمرکز بر نقاط مشترک و دعوت گفتگو میان کشور‌ها تأکید می‌شود.

۲- مخالفت صریح خود را با معامله قرن ترامپ که با هدف به حاشیه راندن آرمان فلسطین و فراموشی آن به همه اشکال سازش با دشمن صهیونیسم و روند منتقل کردن پایتخت رژیم صهیونیستی طراحی شده است را اعلام می‌کند.

۳- مقابله با اقدام دولت آمریکا برای انتقال سفارت رژیم صهیونیستی به قدس را محکوم و بر لزوم رویارویی با آن و باقی نگه‌داشتن قدس به‌عنوان شهر صلح و ادیان و تمدن‌‌های گوناگون تأکید می‌کند.

۴- یگان فاتحین و همه رزمندگان جبهه مقاومت با تکیه بر ایدئولوژی توحیدی و اسلام ناب محمدی (ص) تحت رهبری امام خامنه‌ای و تأسی از شهدای مدافع حرم و سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایثار، فداکاری،استقامت و شجاعت را سرلوحه مأموریت خود قرار داده و آماده فداکاری در همه عرصه‌های خدمت و جهاد است.

۵- آمریکا و متحدانش در همه جهان بدانند که جهاد ما همچنان ادامه دارد و موشک دفاع و حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست، سلاح مقاومت هرروز قوی‌تر می‌شود و مبارزه با استکبار جهانی و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی تا نابودی امپریالیسم جهانی و برافراشته شدن پرچم حق و عدالت در سراسر جهان ادامه خواهد داشت.

به امید روزی که جهان مملو از عدل و داد شود و شهدایمان تحت لوای حضرت ولیعصر (عج) رجعت کنند تا وعده الهی محقق شود.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

پایان پیام

 

نظرات کاربران

Parameter:453690!model&10470 -LayoutId:10470 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار